نماشویی با طناب چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : همانطور که از نام آن پیداست نماشویی یعنی شست و شوی نما ی ساختمان که در واقع کثیفی یا وجود مواد و مصا... با عنوان : نماشویی با طناب چیست؟ بخوانید :

همانطور که از نام آن پیداست نماشویی یعنی شست و شوی نما ی ساختمان که در واقع کثیفی یا وجود مواد و مصالح ساختمان در نمای ساختمان استفاده می شود .در واقع هدف از آن از بین بردن مواد و مصالح زایدی است که در نمای ساختمان وجود دارد. در این مقاله قصد داریم درباره نماشویی با طناب صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب اینگونه اجرا می شود که هیچ گونه نیازی به داربست نمی باشد و نماشویی با طناب هم اینکه به صرفه تر و سریعتر انجام می گیرد به نوعی که در همان روز اول کارگران سریعا مشغول به کار شده نمای ساختمان رو شستشو می دهند.

در نماشویی با طناب می توان از جرم گیر و سیلیس استفاده نمود و هیچگونه جای نگرانی وجود ندارد.

کارگران نماشویی دارای بیمه نامه حوادث بیمه ایران می باشند و کارفرما مسولیت جانی و مالی در خصوص کارگران ندارند و با خیال راحت نمای ساختمان خود را نماشویی می کنند.

اهم موارد در بخش نماشویی را می توان در 3 بخش زیر خلاصه کرد:

  1. نماشویی با واتر جت: ویژه سطوح و نما های سنگ و سرامیک و سیمان و غیر درخشان. که به وسیله دستگاه واتر جت (کارواش فشار قوی)انجام می شود.

 

  1. نماشویی واتر سند بلاست و وت بلاست:  ویژه سطوح و نما های غیر درخشان و دارای رسوبات فراوان همچون نماها و سطوح سیمانی رسوب کرده و نماهای آجری و یا بردن رنگ از روی سطوح ، مخازن ،لوله ها و نماها.که در این نوع شستشو مخلوط  آب به همراه درصدی ریز دانه که بسته به نوع سطح از سیلسیوم و پودر آهن و خرده شیشه و... استفاده می شود بر روی سطح با فشار بالا پاشیده می شود.
  2. ما شویی بوسیله ی ابر و تی: نماشویی با طناب ویژه سطوح و نما های درخشان و صیغلی نظیر شیشه و کامپوزیت است که به وسیله محلول آب و الکل و مواد قلیایی و اسیدی(بسته به نوع سطح و فصل انجام کار) و دستمال پنبه ای و تی مخصوص انجام می شود.

 

...
نویسنده : نماشویی با طناب بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 8 آذر 1396 ساعت: 16:05